( ... артикли )
Алатки
Регистрација Најава

Zonels pcMarket - Онлајн IT продавница

Ти со овде: Почетна » Мобилни » NOA CORE LOOP BLACK
Недела, 21 Јул 2024
LOADING
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/489154hp.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/989401dell.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/445687pixio.jpg
Anhoch Pixio 525
21.730 MKD
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/205073gem.png
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/556431slusalcinja.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/241085tablet.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/799962sonydsc.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/480737gamebird.jpg http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/926536slu.jpg
1 2 3
Info: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

NOA CORE LOOP BLACK

Цена по парче (piece): 4.290 MKD
  • Детали за артиклот
  • Постави прашање за овој артикл
  • Мислења на корисниците
  • MP / 5MP со блиц
  • 3G
  • GPS + AGPS Navigator
  • 2 сим картички
  • Micro USB 2.0
  • 133*67*9.8 mm

Комбинацијата на ергономско обликуваниот дизајн и достапната цена го прават овој телефон - уред за секого!


Мислења на корисниците:

Сеуште нема кометари за овој артикл.
Најави се за да коментираш.