( ... артикли )
Алатки
Регистрација Најава

Zonels pcMarket - Онлајн IT продавница

Ти со овде: Почетна » Фискални каси » Фискална каса ВАРДАРЕЦ
Недела, 26 Мај 2024
LOADING
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/489154hp.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/989401dell.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/445687pixio.jpg
Anhoch Pixio 525
21.730 MKD
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/205073gem.png
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/556431slusalcinja.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/241085tablet.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/799962sonydsc.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/480737gamebird.jpg http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/926536slu.jpg
1 2 3
Info: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

Фискална каса ВАРДАРЕЦ

Цена по парче (piece): 14.750 MKD
 • Детали за артиклот
 • Постави прашање за овој артикл
 • Мислења на корисниците

Вардарец може да се користи само како фискална каса (сама за себе) или заедно со софверска апликација за малопродажно работење.

Касата е извонредна за стоматолози, лекари и туристички агенции кои работат на компјутер, како и за ресторани и кафулиња кои што имаат помал промет.

 

 • Број на артикли: до 16000
 • Назив на артикл: до 21 карактер
 • Број на артикли во една сметка: до 200
 • Тастатура: 29 копчиња, 11 бројки и 18 функции
 • Брзина на печатење: 65 mm во секунда
 • Оддели: 30
 • Касиери: 25
 • Поврзување: 3 x RS232 (вага, баркод читач, фиока за пари)
 • Батерија: 7.4V 2000 mAh
 • Напојување: DC 7.5V / 3.3A
 • Хартија: 57 mm
 • Гаранција на апарат: 1 година

 

Цена: 18.290,00 денари со ддв


Мислења на корисниците:

Сеуште нема кометари за овој артикл.
Најави се за да коментираш.