( ... артикли )
Алатки
Регистрација Најава

Zonels pcMarket - Онлајн IT продавница

Ти со овде: Почетна » Конфигурации » Anhoch Pixio 525
Недела, 26 Мај 2024
LOADING
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/489154hp.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/989401dell.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/445687pixio.jpg
Anhoch Pixio 525
21.730 MKD
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/205073gem.png
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/556431slusalcinja.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/241085tablet.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/799962sonydsc.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/480737gamebird.jpg http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/926536slu.jpg
1 2 3
Info: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

Anhoch Pixio 525

Цена по парче (piece): 21.730 MKD
  • Детали за артиклот
  • Постави прашање за овој артикл
  • Мислења на корисниците

Новиот Anhoch Pixio е создаден да одговара на префинетиот вкус на модерниот и урбан корисник.

Перфектната хармонија на технолошките иновации е создадена прецизно да одговори на специфичните побарувања било за бизнис или домашна употреба. Дизајниран е да се вклопи на мал простор и буџет и секогаш спремен да се прилагоди според Вашите потреби.

Новиот Anhoch Pixio е компактно, моќно и доверливо решение оптимизирано да излезе во пресрет на корисниците кои сериозно пристапуваат и на бизнисот и на забавата.

Motherboard
Intel® G41 + ICH7 chipset
CPU
Cel. 430 s775 1.8GHz
Memory
2048MB DDR2
HDD
320GB SATA-2
FDD
3.5” 1.44 Mb 500 Kbits/sec
Optical Device
Dual Layer DVD±RW Writer
Graphics System
nVidia GeForce 8400GS 512MB DDR2 DVI
Audio
Intel High Definition Audio with 5.1surround sound
LAN
Intel® 10/100/1000
Keyboard
Keyboard Multimedia Keyboard with hotkeys for easier and more comfortable work. Ergonomic design
Mouse + pad
Optical 2 button mouse + scroll button for more efficiency. Soft click.





Мислења на корисниците:

Сеуште нема кометари за овој артикл.
Најави се за да коментираш.