( ... артикли )
Алатки
Регистрација Најава

Zonels pcMarket - Онлајн IT продавница

Ти со овде: Почетна » Мобилни » NOA CORE LOOP BLACK
Понеделник, 27 Мај 2019
Info: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

NOA CORE LOOP BLACK

Цена по парче (piece): 4.290 MKD
  • Детали за артиклот
  • Постави прашање за овој артикл
  • Мислења на корисниците
  • MP / 5MP со блиц
  • 3G
  • GPS + AGPS Navigator
  • 2 сим картички
  • Micro USB 2.0
  • 133*67*9.8 mm

Комбинацијата на ергономско обликуваниот дизајн и достапната цена го прават овој телефон - уред за секого!


Мислења на корисниците:

Сеуште нема кометари за овој артикл.
Најави се за да коментираш.


Овластен застапник за

Anhoch

Најнов каталог


Даталаб Македонија


Дуна компјутери