( ... артикли )
Алатки
Регистрација Најава

Zonels pcMarket - Онлајн IT продавница

Ти со овде: Почетна » КЛИМА УРЕДИ
Недела, 26 Мај 2024
LOADING
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/489154hp.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/989401dell.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/445687pixio.jpg
Anhoch Pixio 525
21.730 MKD
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/205073gem.png
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/556431slusalcinja.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/241085tablet.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/799962sonydsc.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/480737gamebird.jpg http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/926536slu.jpg
1 2 3
Info: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

КЛИМА УРЕДИ

КЛИМА УРЕД Tesla Klima 3,5 KW inverter

КЛИМА УРЕД Tesla Klima 3,5 KW inverter

22.990 MKD

TC32H3-12410IA TC35H3-12410IA Енергетска класа: A+ / A Капацитет на ладење: 3500 W Капацитет на греење: 3600 W Моќност на ладење: 1090 W Моќност а греење: 990 W

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...

Овластен застапник за

Anhoch

Најнов каталог


Даталаб Македонија


Дуна компјутери