( ... артикли )
Алатки
Регистрација Најава

Zonels pcMarket - Онлајн IT продавница

Ти со овде: Почетна » Фискални каси
Недела, 26 Мај 2024
LOADING
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/489154hp.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/989401dell.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/445687pixio.jpg
Anhoch Pixio 525
21.730 MKD
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/205073gem.png
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/556431slusalcinja.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/241085tablet.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/799962sonydsc.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/480737gamebird.jpg http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/926536slu.jpg
1 2 3
Info: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

Фискални каси

Подреди по:
Фискални ролни

Фискални ролни

20 MKD

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


БАРКОД

БАРКОД

4.000 MKD

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Фискални каси РАЗВИГОРЕЦ

Фискални каси РАЗВИГОРЕЦ

21.240 MKD

РАЗВИГОРЕЦ е погоден за компании кои ќе користат мобилна фискална каса или мобилен фискален принтер со можност за bluetooth комуникација.

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Фискална каса ВАРДАРЕЦ

Фискална каса ВАРДАРЕЦ

14.750 MKD

ВАРДАРЕЦ е фиксна фискална каса која може да се користи и како принтер.

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Фискална каса СЕВЕРЕЦ

Фискална каса СЕВЕРЕЦ

14.750 MKD

Краток опис СЕВЕРЕЦ е НАЈЕВТИНА фиксна фискална каса на пазарот, која е погодна за работа во малопродажни места кои немаат потреба од поврзување со компјутер и софтверска апликација.

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


 

  • «« Почеток
  • « Претходна
  • 1
  • Следна »
  • Крај »»
Резултати 1 - 5 од 5


Овластен застапник за

Anhoch

Најнов каталог


Даталаб Македонија


Дуна компјутери