( ... артикли )
Алатки
Регистрација Најава

Zonels pcMarket - Онлајн IT продавница

Ти со овде: Почетна » Камери и фотоапарати
Среда, 21 Фев 2018
LOADING
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/489154hp.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/989401dell.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/445687pixio.jpg
Anhoch Pixio 525
21.730 MKD
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/205073gem.png
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/556431slusalcinja.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/241085tablet.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/799962sonydsc.jpg http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/480737gamebird.jpg http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/926536slu.jpg
1 2 3
Info: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

Камери и фотоапарати

Подреди по:
Веб камера

Веб камера

650 MKD

Веб камера

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Canon A2200

Canon A2200

4.990 MKD

14,1 мегапиксели 28mm ширина, објектив со зум од 4x 6,8 cm (2,7") LCD екран Интелигентен автоматски режим HD видео снимки (720p) Режим за намалување на заматувањето Контрола на прегледување во живо Откривање на лице, автоматска корекција на црвени

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


PC camera004

PC camera004

650 MKD

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


PC camera Q020

PC camera Q020

450 MKD

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Camera Omega C07HQ 12Mp w/Mic

Camera Omega C07HQ 12Mp w/Mic

650 MKD

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Camera Omega C14SB Value Line 12Mp w/Mic

Camera Omega C14SB Value Line 12Mp w/Mic

450 MKD

Construction specification: * High resolution VGA (640 x 480) 300k pixels or SXVGA ( 1024x768) 1300k pixel real

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Веб камера Colledia 1300К

Веб камера Colledia 1300К

950 MKD

High resolution CMOS color sensors Large windows capture size: 600*480/800*600 Video mode: 24 bit true color Interface: USB 2.0 Transmission rate: (320*240) 30F/S (640*480) 15F/S Noise-signal ratio: greater than 48db

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Camera Sony DSC-W310B Cybershot 12.1MP

Camera Sony DSC-W310B Cybershot 12.1MP

7.790 MKD

Effective Pixels Approx. 12.1 Mega Pixels Still Image Size 12M 4,000 x 3,000 Movie Recording Mode (VGA) 640 x 480, 29.97fps Sensor Type 1/2.3" Super HAD CCD Optical Zoom 4x Precision Digital Zoom Approx. 8x Photo Mode Intelligent Auto, Easy Shooting

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...  • «« Почеток
  • « Претходна
  • 1
  • Следна »
  • Крај »»


Прикажи #  
Резултати 1 - 8 од 8


Овластен застапник за

Anhoch

Најнов каталог


Даталаб Македонија


Дуна компјутери