( ... артикли )
Алатки
Регистрација Најава

Zonels pcMarket - Онлајн IT продавница

Ти со овде: Почетна
Среда, 21 Фев 2018
LOADING
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/489154hp.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/989401dell.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/445687pixio.jpg
Anhoch Pixio 525
21.730 MKD
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/205073gem.png
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/556431slusalcinja.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/241085tablet.jpg
http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/799962sonydsc.jpg http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/480737gamebird.jpg http://pcmarket.zonels.mk/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/926536slu.jpg
1 2 3
Info: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

Zonels pcMarket - Артикли

Подреди по:
Веб камера

Веб камера

650 MKD

Веб камера

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Canon A2200

Canon A2200

4.990 MKD

14,1 мегапиксели 28mm ширина, објектив со зум од 4x 6,8 cm (2,7") LCD екран Интелигентен автоматски режим HD видео снимки (720p) Режим за намалување на заматувањето Контрола на прегледување во живо Откривање на лице, автоматска корекција на црвени

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


TP-Link Wireless N Router 150Mbps WR-740N

TP-Link Wireless N Router 150Mbps WR-740N

1.000 MKD

TP-Link Wireless N Router 150Mbps WR-740N

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


HP LaserJet M1132 MFP

HP LaserJet M1132 MFP

7.820 MKD

Functions Print, copy, scan AIO multitasking supported Yes Printing specifications Print speed black (normal, A4) Up to 18 ppm First page out black (A4, ready) As fast as 8.5 sec (from Auto-Off)

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Keyboard KB-U-101 USB Black

Keyboard KB-U-101 USB Black

260 MKD

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Mouse MUS-001 Optical Black 1000DPI PS/2

Mouse MUS-001 Optical Black 1000DPI PS/2

150 MKD

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


DLM-361BU 3D Optical Mouse Black USB Retracable

DLM-361BU 3D Optical Mouse Black USB Retracable

300 MKD

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


KB 0503 PS2 Chiconi

KB 0503 PS2 Chiconi

390 MKD

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


PC camera004

PC camera004

650 MKD

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


PC camera Q020

PC camera Q020

450 MKD

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Camera Omega C07HQ 12Mp w/Mic

Camera Omega C07HQ 12Mp w/Mic

650 MKD

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Keyboard 3E Tech. K-205 Slim Multimedia PS/2 Blk

Keyboard 3E Tech. K-205 Slim Multimedia PS/2 Blk

250 MKD

Color: Black with silver multimedia keys

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Mouse MUS-004-O Optical Black & Orange 1000DPI PS/2

Mouse MUS-004-O Optical Black & Orange 1000DPI PS/2

210 MKD

MUSOPTI4-PS2

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Mouse Omega OM-05B 3D Optical Blue 1000DPI USB

Mouse Omega OM-05B 3D Optical Blue 1000DPI USB

180 MKD

Optical Wired USB mouse Bob Marley Theme

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Mouse MUS-101-W Optical White 1200DPI USB

Mouse MUS-101-W Optical White 1200DPI USB

200 MKD

MOUSE HANTOL 5781 BLU USB

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Mouse A4 K4-35D Optical USB 500Hz 2x Button 16in1

Mouse A4 K4-35D Optical USB 500Hz 2x Button 16in1

380 MKD

A4-K4-35D K4 active 16 in 1 full speed mouse black color 26 functions in one button K4 series Full-Speed 500Hz

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Trendnet Wireless N Home Router 150Mbps TEW-651BR

Trendnet Wireless N Home Router 150Mbps TEW-651BR

1.600 MKD

Hardware -Standards: IEEE 802.3 (10Base-T) -IEEE 802.3u (100Base-TX) -IEEE 802.11b -IEEE 802.11g -Based on IEEE 802.11n technology

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Tenda Wireless N Nano USB Adapter 150Mbps W311M

Tenda Wireless N Nano USB Adapter 150Mbps W311M

450 MKD

NICW-U3 802.11b/g 54M USB 2.0 wireless LAN adapter 54Mbps wireless USB adapter Features

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Рутер

Рутер

1.490 MKD

Product Name: WRT54GH Wireless-G Home Router with SpeedBurst Product Type: Wireless Router

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...


Game Pad USB DualForce Vibration

Game Pad USB DualForce Vibration

380 MKD

Информации за производот Features: - Dual vibration

Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Детали за артиклот...

Прикажи #  
Резултати 41 - 60 од 75


Овластен застапник за

Anhoch

Најнов каталог


Даталаб Македонија


Дуна компјутери